Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od: 99,00 zł
Blog kategorie
Wzmocnij mięśnie Kegla – ćwiczenia dla mężczyzn 0
Wzmocnij mięśnie Kegla – ćwiczenia dla mężczyzn

Ćwiczenia mięśni Kegla dla mężczyzn

 

Mięsień Kegla u mężczyzn to mięsień łonowo-guziczny, który otacza cewkę moczową oraz odbytnicę i sięga do podstawy penisa. Elastyczne mięśnie zdecydowanie mogą wzmocnić erekcję, opóźnić wytrysk, a nawet zapewniają silniejsze doznania podczas orgazmu. Te niesamowite efekty możemy osiągnąć, dzięki systematycznym ćwiczeniom odpowiedniej partii mięśni.

Z biegiem czasu erekcja staje się coraz bardziej osłabiona, w szczególności kiedy nie dbamy o nasze zdrowie, mamy dużo stresu i cierpimy na choroby naczyniowe. Krew szybciej opływa z członka co powoduje frustrację u mężczyzn. Wielu z nich zastanawia się jak wzmocnić wzwód. Zapanowanie nad erekcją z pewnością do tej pory wydawało Ci się niemożliwe, jednak odpowiednie wyćwiczenie mięśni Kegla i kontrola nad nimi pozwoli w dużej mierze kontrolować erekcję. Dodatkowo, kontrola nad erekcją, sprawi, że opóźnisz swój orgazm jednocześnie zwiększając jego intensywność.

 

Jak trenować mięśnie Kegla?

 

Ćwiczenia na mięśnie Kegla wymagają dużo cierpliwości i samozaparcia. Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn ćwiczenia wyglądają analogicznie tak samo. Najlepsze efekty zaobserwujemy, kiedy nauczymy się w tym samym czasie zaciskać podstawę penisa oraz mięśnie odbytu. Na początku może wydawać się to skomplikowane. Aby rozpocząć przygodę z treningiem należy dowiedzieć się, które to są mięśnie i odpowiednio je zlokalizować należy wykonać jedno ćwiczenie.
Podczas oddawania moczu należy spróbować przerwać jego strumień. Jeżeli udało Ci się – brawo. Właśnie zacisnąłeś mięśnie Kegla. Kiedy już zdajesz sobie sprawę, która to grupa mięśni , nie zaciskaj ich ponownie podczas oddawania moczu. Może to doprowadzić do stanu zapalnego, przez zatrzymywanie moczu w pęcherzu.
Trening mięśni Kegla polega na mocnym zaciskaniu tej partii mięśni i następnie luzowaniu jej. Skurcz mięśni powinien trwać około 5 sekund. Na początku z pewnością będzie znacznie krótszy, jednak wraz z wzmocnieniem i poprawą kondycji mięśni, będzie się wydłużał. Powtarzaj czynność 10 razy w czterech seriach. Pamiętaj, że trening możesz odbyć praktycznie wszędzie – na spacerze, w pracy, w samochodzie, czytając książkę. Najważniejsza zasada, o której musisz pamiętać to systematyczność i konsekwencja. Dopiero po kilku tygodniach codziennych ćwiczeń zauważysz pierwsze efekty. Warto jednak być cierpliwym – efekty są satysfakcjonujące.

Dla Panów, którzy pragną zauważalnej różnicy już na początku treningów, a borykają się z problemami erekcji stworzono pierścienie erekcyjne. Zaciskają one podstawę członka, dzięki czemu krew nie odpływa z niego tak szybko i jesteś w stanie dłużej utrzymać wzwód. Możesz sięgnąć również po nakładki na penisa, które dodatkowo powiększają i pogrubiają członka, dając partnerce niesamowite doznania.

___________

Lista ostatnich wpisów:

Sposoby na wzmocnienie erekcji - dieta, ćwiczenia

Niebanalne pomysły na grę wstępną

Punkt G - jak go znaleźć i jak go stymulować?

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl