Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od: 150,00 zł
 

Huśtawki do seksu - sexhuśtawki

Nie wiesz jak przełamać nudę? Przenieś się z łóżka na sexhuśtawkę! Daj się ponieść instynktom i spróbuj czegoś nowego podczas igraszek w sypialni. Huśtawki do seksu to gadżet erotyczny zdobywający coraz większą popularność na polskim rynku, grzechem byłoby ich nie przetestować. Masz dość monotonii i chcesz poeksperymentować? Ten prosty w konstrukcji gadżet jakim jest huśtawka do seksu może diametralnie odmienić Wasze życie seksualne. Nowe pozycje, wyjątkowe wrażenia, niezapomniane orgazmy – to wszystko dostaniecie w gratisie z sexhuśtawką, jeśli tylko zdecydujecie się jej użyć!
Przygodę z huśtawką do seksu trzeba rozpocząć od montażu – zazwyczaj nie jest to bardzo trudne zadanie. Wszystko zależy od rodzaju modelu, ale najczęściej takie huśtawki do seksu wymagają zamontowania dwóch haków w suficie, aby móc ją na nich zawiesić. Dostępne są również sexhuśtawki ze stalową ramą, wtedy wystarczy zamontować na suficie tylko jeden hak i przymocować do niego ramę – taka konstrukcja ma zazwyczaj większy udźwig. Niezależnie od wybranego modelu sexhuśtawki należy zawsze upewnić się, że jest ona dobrze zamontowana, aby być bezpiecznym w czasie stosunku.
Huśtawka posiada zawsze kilka pasów, najczęściej aż cztery, aby móc wygodnie się w niej ułożyć i czuć się stabilnie. Dzięki huśtawkom do seksu można odkrywać nowe pozycje, dotychczas niedostępne. Ułatwiają one mężczyznom penetrację kobiety, ponieważ cały ciężar partnerki jest rozłożony na specjalnym oparciu lub pasach, a partner nie musi wkładać siły w jej podtrzymywanie i może w pełni skupić się na satysfakcjonującym stosunku. Większość huśtawek do seksu jest bardzo stabilna i solidna, dlatego jeśli najdzie Was ochota możecie też zamienić się miejscami! Sexhuśtawka może być nowym wyposażeniem Waszej sypialni, dyskretnym, bo po jej schowaniu widoczne są tylko haki. Jeśli doskwiera Wam nuda w łóżku, chcecie spróbować czegoś nowego i szukacie niezapomnianych doznań to huśtawka do seksu jest idealnym gadżetem erotycznym dla Was!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
-- CENEO WYSUWANY WIDGET
Sklep internetowy Shoper.pl