www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie
Najlepsze prezenty erotyczne dla siebie i drugiej połówki 0
Najlepsze prezenty erotyczne dla siebie i drugiej połówki

Ludzie z reguły dzielą się na tych, którzy uwielbiają i tych, którzy nienawidzą 14 lutego. W wielu przypadkach ta niechęć do Walentynek, spowodowana jest samotnością. Jednak czy bycie singlem wyklucza możliwość spędzenia tego dnia radośnie? Czy nie możemy sami sprezentować sobie czegoś wyjątkowego z tej okazji? Jak wiadomo, każdy z nas zasługuje na odrobinę przyjemności. Dlatego niezależnie od tego czy jesteście sami czy posiadacie wybranka swojego życia, w tym roku postawcie na rozkosz.

Zobacz więcej »
Gdzie znajduje się punkt G u mężczyzny? 0
Gdzie znajduje się punkt G u mężczyzny?

Nie da się ukryć, że stosunek seksualny niezmiennie kojarzy się nam z przyjemnością, a także ciągłym uczeniem się najważniejszych stref erogennych ciała własnego oraz ciała partnera. Zwykle mężczyźni są doskonale uświadomieni w tym, jak dotykać i pieścić partnerkę, by mogła on osiągnąć punkt kulminacyjny. Panowie są również skoncentrowani na poszukiwaniu mistycznego punktu G, którego pobudzenie wywołuje zwykle prawdziwą eksplozję przyjemności. Jeśli jednak panie również chcą zaoferować swojemu partnerowi niesamowite doznania, wówczas powinny wiedzieć, że również muszą odpowiednio "zająć się" męskim punktem G. Jednak gdzie się on znajduje?

Zobacz więcej »
Co jeść, aby wzmocnić erekcje? 0
Co jeść, aby wzmocnić erekcje?

Stres, natłok obowiązków oraz szybkie tempo życia w obecnych czasach sprawia, że wielu mężczyzn ma problem z osiągnięciem erekcji. Ten problem zdrowotny często wprawia w zakłopotanie i jest uważany za temat tabu. Zapominamy, że seks jest potrzebą fizjologiczną a brak wzwodu lub jego niedostateczne osiągnięcie, może być wyraźnym sygnałem dawanym przez organizm, że dzieje się coś złego. Jak w naturalny sposób możemy poprawić libido? Co należy jeść, aby wzmocnić erekcję?

Zobacz więcej »
Seksualny savoir vivre - czego nie robić w łóżku? 0
Seksualny savoir vivre - czego nie robić w łóżku?

Seks w życiu każdego z nas spełnia jedną z najważniejszych ról. Okazuje się, że intymne relacje z drugą połówka pomagają nam zachować pożądanie i namiętność, która jest najważniejsza dla tworzenia zgodnego i udanego związku. Każdy z nas zaprogramowany jest w ten sposób, by odczuwać popęd seksualny, ale także chcemy spełniać swoje fantazje erotyczne. Niemniej jednak warto zauważyć, że nawet w kontaktach seksualnych obowiązuje swoisty savoir vivre, którego warto przestrzegać. Wobec tego, czego nie wypada nam robić w łóżku?

Zobacz więcej »
Seksualne samowspółczucie - czym jest i jak je praktykować? 0
Seksualne samowspółczucie - czym jest i jak je praktykować?

Życzliwość - większość z nas stosuje ją względem innych, pomijając w tym siebie. Samowspółczucie to kwestia, która dla wielu osób bywa niewygodna, a wpływ na to mają życiowe doświadczenia, wychowanie, czy kultura i obowiązujące w danym społeczeństwie normy. Obecnie coraz więcej mówi się o skupianiu na sobie - zdrowy egoizm to nic złego, warto się go nauczyć również w sferze seksualnej. W kontekście do tego pojawia się pojęcie seksualnego współczucia. Czym ono jest i jak praktykować seksualne samowspółczucie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku.

 

Zobacz więcej »
Masturdating - 3 świetne pomysły na randkę z samym sobą 0
Masturdating - 3 świetne pomysły na randkę z samym sobą

Masturdating to coraz bardziej popularne określenie. Mimo że kojarzy się z masturbacją, nie dotyczy jej bezpośrednio. Najprościej rzecz ujmując, masturdating to po prostu samotne randki, czyli zatroszczenie się o relację z samą sobą. Na czym polegają samotne randki i dlaczego są ważne? Wyjaśniamy w poradniku, na którego łamach dzielimy się 3 pomysłami na randkę ze sobą.

Zobacz więcej »
Ciałopozytywność - czym jest ruch body positive? 0
Ciałopozytywność - czym jest ruch body positive?

Wszystkim dobrze znany kanon piękna, od lat propagowany w mediach, znacząco odbiega od normalności. Wychudzone ciała w jak najmniejszym rozmiarze i określanie rozmiaru L jako plus size sprawiło, że coraz więcej osób, szczególnie młodych, ma problem z samoakceptacją. Przyczyniają się też do tego social media i wszechobecne filtry, których przeznaczeniem jest retuszowanie i upiększanie. Idealne kadry na Instagramie potrafią przyprawić nie tylko o spadek nastroju, ale wręcz przyczynić się do poważnych zaburzeń, jakimi jest, chociażby zaburzenia odżywiania, czy epizody depresyjne. Odpowiedzią na to i sposobem walki z zaburzonymi wzorcami i kanonem piękna jest ciałopozytywność. Czym jest ruch body positive, kiedy powstał i dlaczego dzieli społeczeństwo na zwolenników i krytykujących nurt wrogów? 

Zobacz więcej »
Pozytywna seksualność - na czym polega? 0
Pozytywna seksualność - na czym polega?

Każdy z nas jest inny - brzmi banalnie, jednak wciąż nie wszyscy o tym pamiętają, podobnie, jak o tym, że różnice między ludźmi dotyczą również ich preferencji seksualnych, które niejednokrotnie wciąż wzbudzają u niektórych oburzenie. Akceptacja, szacunek dla siebie i innych są kluczowe, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne. Na widok par homoseksualnych odwracasz głowę z niesmakiem, myśl o tym, że ktoś ma w swojej sypialni akcesoria BDSM Cię przeraża lub oburza? Jeśli tak, niezbędna jest Ci zmiana perspektywy! Tego właśnie dotyczy pozytywna seksualność. Jak być bardziej sekspozytywną osobą i co zrobić, aby powstrzymanie się od oceniania nie było tak trudne? Podpowiadamy w poradniku.

Zobacz więcej »
Powody uprawiania seksu - dlaczego ludzie uprawiają seks? 0
Powody uprawiania seksu - dlaczego ludzie uprawiają seks?

Przyjemność, satysfakcja, chęć powiększenia rodziny, hormony, potrzeba intymności - zbliżenia erotyczne są obecne w życiu większości z nas, są dla nas naturalnym elementem dorosłego życia. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, dlaczego tak właściwie uprawiamy seks? O powodach uprawiania seksu piszemy w poniższym artykule.

Zobacz więcej »
Pożądanie responsywne - problem nie tkwi w niskim libido 0
Pożądanie responsywne - problem nie tkwi w niskim libido

Silne podniecenie, satysfakcjonujący stosunek wypełniony dzikim pożądaniem, filmowe wręcz sceny seksu - kobiety nierzadko mają przeświadczenie, że zbliżenie powinno wyglądać dokładnie w taki sposób, a jeśli jest inaczej, to coś z nimi i ich libido jest nie tak. Okazuje się, że to, że ktoś nie odczuwa ochoty na seks, gdy tylko pomyśli o swoim partnerze, nie musi oznaczać problemów w sferze seksualnej. Zwłaszcza jeśli dotyk bliskiej osoby sprawia, że pożądanie się pojawia. Wówczas w grę może wchodzić pożądanie reaktywne, o którym szerzej piszemy poniżej.

Zobacz więcej »
Feromony - czym są, jak działają, rodzaje 0
Feromony - czym są, jak działają, rodzaje

Nie od dziś wiadomo, że perfumy odpowiednio dobrane nie tylko do naszego gustu, ale charakteru i zapachu skóry potrafią oczarować innych, sprawiając, że stajemy się bardziej atrakcyjni. Podobnie jest z feromonami, które dodatkowo mają pobudzić organizm płci przeciwnej, wzbudzając pożądanie. O tym, jak działają feromony, czy faktycznie są skuteczne i jak je stosować, przeczytacie w przygotowanym przez nas poradniku. Dowiecie się również, jakie substancje wybrać, aby uzyskać upragniony efekt.

Zobacz więcej »
Sapioseksualizm - czym jest, na czym polega? 0
Sapioseksualizm - czym jest, na czym polega?

Ciekawa rozmowa i zainteresowanie drugiej osoby bez wątpienia potrafi wzbudzić przyjemne uczucia, jednak u niektórych kontakt polegający na konwersacji, podczas której druga strona przedstawia swoje poglądy i spojrzenie na świat oraz czerpie z posiadanej wiedzy nabiera istotnego znaczenia, wzbudzając wręcz fizyczne pożądanie. Czym jest sapioseksualność i jak sprawdzić, czy taki rodzaj  preferencji seksualnej również i nam jest bliski? O tym dowiecie się z przygotowanego przez nas poradnika, na którego łamach przedstawiamy też test, który powinien wykonać każdy, kto chce sprawdzić, czy jest sapioseksualny.

Zobacz więcej »
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego 0
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego

Związek to nie tylko połączenie dusz, emocje i uczucia, ale i seksualność, która spaja parę. Chemia seksualna jest bardzo ważna w relacji, dlatego różnice w temperamencie seksualnym mogą być powodem problemów nie tylko na poziomie łóżkowym, ale i, z biegiem czasu, na poziomie emocjonalnym. Czy istotność dopasowania seksualnego to prawda, czy mit? W poniższym artykule przedstawiamy nasz punkt widzenia.

Zobacz więcej »
Ranking filmów erotyczno-psychologicznych - 5 propozycji 0
Ranking filmów erotyczno-psychologicznych - 5 propozycji

Kino erotyczne większości z nas w pierwszej kolejności kojarzy się z filmami porno, gdzie fabuła jest nieskomplikowana, pozbawiona dialogów, okraszona bezpruderyjnymi scenami penetracji, dedykowanymi tym, którzy szybko chcą rozładować napięcie seksualne. Kino dla dorosłych to jednak nie tylko krótkometrażowe, upojne momenty uniesień, ale i filmy, które poza wzniecaniem pożądania mają drugie, głębsze dno, budują napięcie wywołane zwrotami akcji, a nawet wzruszenie, skłaniając do refleksji. Szukacie pomysłu na długie jesienne i zimowe wieczory we dwoje? Sprawdźcie nasz ranking filmów erotyczno - psychologicznych, rozsiądźcie się wygodnie w łóżku i przekonajcie się, że randka w domu też może być niezapomniana.

Zobacz więcej »
Wygodne pozycje seksualne: swoboda = największa satysfakcja 0
Wygodne pozycje seksualne: swoboda = największa satysfakcja

Oczywiste jest, że pozycje erotyczne, jakie przyjmujemy podczas zbliżenia, bezpośrednio wpływają na poziom zadowolenia. Najlepsze pozycje seksualne łączą ze sobą wygodę i możliwość głębokiej penetracji. Pamiętać należy jednak, że nie wszystkie pozycje do seksu będą odpowiednie dla każdego. Dlatego też przygotowaliśmy poradnik, w którym opisujemy zarówno proste pozycje seksualne - idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seksem, jak i najlepsze pozycje erotyczne dla zaawansowanych par, w tym tych, które chcą urozmaicić wspólne zabawy dodatkowymi gadżetami.

Zobacz więcej »
7 popularnych polskich blogów o seksie 0
7 popularnych polskich blogów o seksie

Blogosfera cieszy się stale rosnącą popularnością - nic w tym dziwnego, to właśnie na blogach można znaleźć odpowiedzi na nurtujące, czasem i krępujące pytania, szereg inspiracji, czy nawiązać relację z innymi osobami z danej grupy społecznej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zobacz więcej »
Najlepsze książki o seksie, które warto zabrać ze sobą na wakacje 0
Najlepsze ksiażki o seksie, które warto zabrać ze sobą na wakacje

Miłość, relacje, romanse, seks - to tematy, które intrygują od zawsze. Książki o seksualności - zarówno emocjonalnej, jak i czysto fizycznej cieszą się uznaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Najlepsze książki o seksie pozwalają nie tylko lepiej zrozumieć kwintesencję miłości w sferze psychicznej i fizycznej, ale wręcz doprowadzić, że w związku na nowo zagości pożądanie. Jakie książki o seksuologii wybrać, jakie książki na wakacje będą najlepsze, jeśli chcemy pobudzić zmysły, a jakie, gdy chcemy naukowo podejść do tematu erotyki w związku? 

Zobacz więcej »
Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty 0
Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty

Wielu mężczyzn boryka się z kompleksami związanymi z wielkością członka, i choć rozmiar wcale nie jest najważniejszy, to istnieją metody na naturalne powiększenie penisa, dzięki którym można poczuć się bardziej pewnym siebie i uzyskać zadowalające efekty. Jednym z takich sposobów jest jelqing, który polega na rozciąganiu tkanek poprzez masaż członka. 

Zobacz więcej »
10 najczęstszych błędów w łóżku 0
10 najczęstszych błędów w łóżku

Wpadki łóżkowe z pewnością zdarzyły się każdemu z nas, zwłaszcza na początku przygody z seksem lub w nowej relacji, kiedy obie strony uczą się siebie wzajemnie. Nie ma w tym nic dziwnego, o ile z czasem staramy się ich wystrzegać. Jakie są najczęstsze błędy w łóżku i jak one wyglądają w wykonaniu kobiet i mężczyzn?

Zobacz więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl