www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie
Na czym polega spanking? 0
Na czym polega spanking?

Dawanie klapsów podczas stosunku może być przyjemne i służyć większemu podnieceniu. Spanking to ciekawy sposób, który urozmaica życie seksualne i sprawia przyjemność stronie czynnej i biernej. Klapsy erotyczne to czynność, podczas której zgodę na nią wyrazić musi każdy z partnerów, dlatego nie ma tu mowy o nadużyciach, czy przemocy. Klapsy wymierzane są z wyczuciem, a intensywność dostosowana jest do upodobań partnerów.

Zobacz więcej »
Wpływ technologii na przyszłość seksu 0
Wpływ technologii na przyszłość seksu

Rozwój technologii ma ogromny wpływ na nasze życie. Do codzienności wchodzą urządzenia, których zadaniem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania. Nie inaczej jest w sferze intymnej. Na przestrzeni lat powstało wiele gadżetów erotycznych, które niewątpliwie przyczyniły się do wzrostu świadomości na temat ludzkiej seksualności.

Zobacz więcej »
Sztuka uwodzenia siebie: Jak zabawki erotyczne mogą pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku ciała 0
Sztuka uwodzenia siebie: Jak zabawki erotyczne mogą pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku ciała

Zabawki erotyczne to gadżety, które pojawiają się w sypialniach par z większym i mniejszym stażem. Sięgają po nie osoby w każdym wieku, chcąc zwiększyć doznania seksualne i urozmaicić pożycie. Niewiele osób jednak ma świadomość, że gadżety erotyczne pozytywny wpływają na zdrowie, samoakceptację, a także postrzeganie drugiego człowieka.

Zobacz więcej »
Mit, czy prawda? Rozwiązanie najbardziej popularnych mitów dotyczących zabawek erotycznych 0
Mit, czy prawda? Rozwiązanie najbardziej popularnych mitów dotyczących zabawek erotycznych

Radość seksu i satysfakcja to główne cele, dla których zostały stworzone zabawki erotyczne. Dzięki nim pary mogą lepiej poznać własne ciała i odkryć swoje upodobania. Rozwijanie własnej seksualności i praca nad związkiem, to bardzo ważne aspekty budowania relacji. Do tego celu można wykorzystać gadżety erotyczne, na których temat powstało wiele ciekawych mitów. Niektóre z nich znajdziesz poniżej.

Zobacz więcej »
Jak wybrać odpowiednie olejki i środki do masażu erotycznego 0
Jak wybrać odpowiednie olejki i środki do masażu erotycznego

Doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej jest masaż erotyczny, którego celem jest odprężenie drugiej połówki i rozpalenie namiętności. Ciągły pęd, stres i obowiązki nie wpływają korzystnie na życie erotyczne, dlatego warto sięgać po ciekawe rozwiązania, takie jak masaż erotyczny z wykorzystaniem olejków aromatycznych.

Zobacz więcej »
Zapachy pobudzające zmysły 0
Zapachy pobudzające zmysły

Jak wzbudzić pożądanie w drugiej osobie? Niektóre nuty zapachowe uwodzą i działają na zmysły w wyjątkowy sposób. Dobór odpowiednich perfum lub zapachów do domu może w znacznym stopniu oddziaływać na zmysły i uwodzić. Niektóre z nich działają jak naturalne afrodyzjaki, które rozbudzają pożądanie.

Zobacz więcej »
Czego nie mówić kobiecie podczas stosunku? 0
Czego nie mówić kobiecie podczas stosunku?

Choć szczerość i rozmowa to podstawa udanego związku, to są tematy, których nie warto poruszać podczas bliskości z drugą osobą. Sam stosunek powinien być przyjemnością dla obydwu stron, dlatego nie ma sensu psuć tych cudownych chwil nietrafionymi komentarzami, które tylko z pozoru mogą wydawać się niewinne.

Zobacz więcej »
Najlepsze prezenty erotyczne dla siebie i drugiej połówki 0
Najlepsze prezenty erotyczne dla siebie i drugiej połówki

Ludzie z reguły dzielą się na tych, którzy uwielbiają i tych, którzy nienawidzą 14 lutego. W wielu przypadkach ta niechęć do Walentynek, spowodowana jest samotnością. Jednak czy bycie singlem wyklucza możliwość spędzenia tego dnia radośnie? Czy nie możemy sami sprezentować sobie czegoś wyjątkowego z tej okazji? Jak wiadomo, każdy z nas zasługuje na odrobinę przyjemności. Dlatego niezależnie od tego czy jesteście sami czy posiadacie wybranka swojego życia, w tym roku postawcie na rozkosz.

Zobacz więcej »
Gdzie znajduje się punkt G u mężczyzny? 0
Gdzie znajduje się punkt G u mężczyzny?

Nie da się ukryć, że stosunek seksualny niezmiennie kojarzy się nam z przyjemnością, a także ciągłym uczeniem się najważniejszych stref erogennych ciała własnego oraz ciała partnera. Zwykle mężczyźni są doskonale uświadomieni w tym, jak dotykać i pieścić partnerkę, by mogła on osiągnąć punkt kulminacyjny. Panowie są również skoncentrowani na poszukiwaniu mistycznego punktu G, którego pobudzenie wywołuje zwykle prawdziwą eksplozję przyjemności. Jeśli jednak panie również chcą zaoferować swojemu partnerowi niesamowite doznania, wówczas powinny wiedzieć, że również muszą odpowiednio "zająć się" męskim punktem G. Jednak gdzie się on znajduje?

Zobacz więcej »
Co jeść, aby wzmocnić erekcje? 0
Co jeść, aby wzmocnić erekcje?

Stres, natłok obowiązków oraz szybkie tempo życia w obecnych czasach sprawia, że wielu mężczyzn ma problem z osiągnięciem erekcji. Ten problem zdrowotny często wprawia w zakłopotanie i jest uważany za temat tabu. Zapominamy, że seks jest potrzebą fizjologiczną a brak wzwodu lub jego niedostateczne osiągnięcie, może być wyraźnym sygnałem dawanym przez organizm, że dzieje się coś złego. Jak w naturalny sposób możemy poprawić libido? Co należy jeść, aby wzmocnić erekcję?

Zobacz więcej »
Seksualny savoir vivre - czego nie robić w łóżku? 0
Seksualny savoir vivre - czego nie robić w łóżku?

Seks w życiu każdego z nas spełnia jedną z najważniejszych ról. Okazuje się, że intymne relacje z drugą połówka pomagają nam zachować pożądanie i namiętność, która jest najważniejsza dla tworzenia zgodnego i udanego związku. Każdy z nas zaprogramowany jest w ten sposób, by odczuwać popęd seksualny, ale także chcemy spełniać swoje fantazje erotyczne. Niemniej jednak warto zauważyć, że nawet w kontaktach seksualnych obowiązuje swoisty savoir vivre, którego warto przestrzegać. Wobec tego, czego nie wypada nam robić w łóżku?

Zobacz więcej »
Seksualne samowspółczucie - czym jest i jak je praktykować? 0
Seksualne samowspółczucie - czym jest i jak je praktykować?

Życzliwość - większość z nas stosuje ją względem innych, pomijając w tym siebie. Samowspółczucie to kwestia, która dla wielu osób bywa niewygodna, a wpływ na to mają życiowe doświadczenia, wychowanie, czy kultura i obowiązujące w danym społeczeństwie normy. Obecnie coraz więcej mówi się o skupianiu na sobie - zdrowy egoizm to nic złego, warto się go nauczyć również w sferze seksualnej. W kontekście do tego pojawia się pojęcie seksualnego współczucia. Czym ono jest i jak praktykować seksualne samowspółczucie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku.

 

Zobacz więcej »
Masturdating - 3 świetne pomysły na randkę z samym sobą 0
Masturdating - 3 świetne pomysły na randkę z samym sobą

Masturdating to coraz bardziej popularne określenie. Mimo że kojarzy się z masturbacją, nie dotyczy jej bezpośrednio. Najprościej rzecz ujmując, masturdating to po prostu samotne randki, czyli zatroszczenie się o relację z samą sobą. Na czym polegają samotne randki i dlaczego są ważne? Wyjaśniamy w poradniku, na którego łamach dzielimy się 3 pomysłami na randkę ze sobą.

Zobacz więcej »
Ciałopozytywność - czym jest ruch body positive? 0
Ciałopozytywność - czym jest ruch body positive?

Wszystkim dobrze znany kanon piękna, od lat propagowany w mediach, znacząco odbiega od normalności. Wychudzone ciała w jak najmniejszym rozmiarze i określanie rozmiaru L jako plus size sprawiło, że coraz więcej osób, szczególnie młodych, ma problem z samoakceptacją. Przyczyniają się też do tego social media i wszechobecne filtry, których przeznaczeniem jest retuszowanie i upiększanie. Idealne kadry na Instagramie potrafią przyprawić nie tylko o spadek nastroju, ale wręcz przyczynić się do poważnych zaburzeń, jakimi jest, chociażby zaburzenia odżywiania, czy epizody depresyjne. Odpowiedzią na to i sposobem walki z zaburzonymi wzorcami i kanonem piękna jest ciałopozytywność. Czym jest ruch body positive, kiedy powstał i dlaczego dzieli społeczeństwo na zwolenników i krytykujących nurt wrogów? 

Zobacz więcej »
Pozytywna seksualność - na czym polega? 0
Pozytywna seksualność - na czym polega?

Każdy z nas jest inny - brzmi banalnie, jednak wciąż nie wszyscy o tym pamiętają, podobnie, jak o tym, że różnice między ludźmi dotyczą również ich preferencji seksualnych, które niejednokrotnie wciąż wzbudzają u niektórych oburzenie. Akceptacja, szacunek dla siebie i innych są kluczowe, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne. Na widok par homoseksualnych odwracasz głowę z niesmakiem, myśl o tym, że ktoś ma w swojej sypialni akcesoria BDSM Cię przeraża lub oburza? Jeśli tak, niezbędna jest Ci zmiana perspektywy! Tego właśnie dotyczy pozytywna seksualność. Jak być bardziej sekspozytywną osobą i co zrobić, aby powstrzymanie się od oceniania nie było tak trudne? Podpowiadamy w poradniku.

Zobacz więcej »
Powody uprawiania seksu - dlaczego ludzie uprawiają seks? 0
Powody uprawiania seksu - dlaczego ludzie uprawiają seks?

Przyjemność, satysfakcja, chęć powiększenia rodziny, hormony, potrzeba intymności - zbliżenia erotyczne są obecne w życiu większości z nas, są dla nas naturalnym elementem dorosłego życia. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, dlaczego tak właściwie uprawiamy seks? O powodach uprawiania seksu piszemy w poniższym artykule.

Zobacz więcej »
Pożądanie responsywne - problem nie tkwi w niskim libido 0
Pożądanie responsywne - problem nie tkwi w niskim libido

Silne podniecenie, satysfakcjonujący stosunek wypełniony dzikim pożądaniem, filmowe wręcz sceny seksu - kobiety nierzadko mają przeświadczenie, że zbliżenie powinno wyglądać dokładnie w taki sposób, a jeśli jest inaczej, to coś z nimi i ich libido jest nie tak. Okazuje się, że to, że ktoś nie odczuwa ochoty na seks, gdy tylko pomyśli o swoim partnerze, nie musi oznaczać problemów w sferze seksualnej. Zwłaszcza jeśli dotyk bliskiej osoby sprawia, że pożądanie się pojawia. Wówczas w grę może wchodzić pożądanie reaktywne, o którym szerzej piszemy poniżej.

Zobacz więcej »
Feromony - czym są, jak działają, rodzaje 0
Feromony - czym są, jak działają, rodzaje

Nie od dziś wiadomo, że perfumy odpowiednio dobrane nie tylko do naszego gustu, ale charakteru i zapachu skóry potrafią oczarować innych, sprawiając, że stajemy się bardziej atrakcyjni. Podobnie jest z feromonami, które dodatkowo mają pobudzić organizm płci przeciwnej, wzbudzając pożądanie. O tym, jak działają feromony, czy faktycznie są skuteczne i jak je stosować, przeczytacie w przygotowanym przez nas poradniku. Dowiecie się również, jakie substancje wybrać, aby uzyskać upragniony efekt.

Zobacz więcej »
Sapioseksualizm - czym jest, na czym polega? 0
Sapioseksualizm - czym jest, na czym polega?

Ciekawa rozmowa i zainteresowanie drugiej osoby bez wątpienia potrafi wzbudzić przyjemne uczucia, jednak u niektórych kontakt polegający na konwersacji, podczas której druga strona przedstawia swoje poglądy i spojrzenie na świat oraz czerpie z posiadanej wiedzy nabiera istotnego znaczenia, wzbudzając wręcz fizyczne pożądanie. Czym jest sapioseksualność i jak sprawdzić, czy taki rodzaj  preferencji seksualnej również i nam jest bliski? O tym dowiecie się z przygotowanego przez nas poradnika, na którego łamach przedstawiamy też test, który powinien wykonać każdy, kto chce sprawdzić, czy jest sapioseksualny.

Zobacz więcej »
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego 0
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego

Związek to nie tylko połączenie dusz, emocje i uczucia, ale i seksualność, która spaja parę. Chemia seksualna jest bardzo ważna w relacji, dlatego różnice w temperamencie seksualnym mogą być powodem problemów nie tylko na poziomie łóżkowym, ale i, z biegiem czasu, na poziomie emocjonalnym. Czy istotność dopasowania seksualnego to prawda, czy mit? W poniższym artykule przedstawiamy nasz punkt widzenia.

Zobacz więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl