Kulki analne, koraliki analne

Seks analny nie jest Wam obcy? A może właśnie przygotowujecie się do zabaw analnych? W obu przypadkach na pewno spodobają Wam się kulki analne. Kulki analne to coś całkowicie innego niż korki analne, mimo że mogą brzmieć podobnie. Składają się one zazwyczaj z ciągu koralików analnych tej samej wielkości lub stopniowo się zwiększających. Ich dostępność na rynku ciągle się zwiększa, a wybór kształtów i kolorów jest onieśmielający. Ale bez obaw, kulki analne sprawdzą się u każdego, a tak duży asortyment pozwoli na ich idealne dopasowanie do własnych potrzeb i preferencji.

 

Kulki analne mają troszkę inną specyfikację niż pozostałe gadżety analne, ponieważ główna przyjemność odczuwana jest podczas wyciągania koralików analnych, a samej ich obecności w odbycie. Wielu użytkowników kulek analnych preferuje ich wyciągnięcie w momencie szczytowania, aby jeszcze bardziej zintensyfikować orgazm. Bez wątpienia każdy, komu zabawy analne nie są strasznie powinien spróbować choć raz koralików analnych, ponieważ wrażenia z nimi związane są nie do porównania z niczym innym.
Jak wytłumaczyć fenomen kulek analnych – z wyglądu tak niepozornych, a tak bardzo pożądanych wśród miłośników analnych gadżetów? Należy przyjrzeć się doznaniom, które powodują koraliki analne – nie tylko w momencie ich umieszczania w odbycie, ale przede wszystkim w czasie ich szybkiego wyciągania, kiedy to kulki analne stymulują ścianki odbytu i zapewniają niepowtarzalne wrażenia, które mogą doprowadzić do orgazmu albo zintensyfikować doznania podczas szczytowania.
Jesteście gotowi na coś nowego w sypialni? Spróbujcie tego niewielkiego gadżetu erotycznego, który pozwoli na niezwykłą analną przyjemność.

 

Koraliki analne są małe, dyskretne, ale kryje się w nich ogromna siła seksualnych doznań. Jeśli chcecie urozmaicić swoje życie łóżkowe i nie boicie się gadżetów analnych będą idealnym wyborem! Nie wahajcie się ani chwili – wybierzcie swój ulubiony kolor i wyposażcie swój pokój zabaw w ten gadżet!

CZARNE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK CZARNE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK
Producent: Scala
Cena: 6,99 zł 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NIEBIESKIE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK NIEBIESKIE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK
Producent: Scala
Cena: 6,99 zł 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
RÓŻOWE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK RÓŻOWE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK
Producent: Scala
Cena: 6,99 zł 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ŻÓŁTE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK ŻÓŁTE ŻELOWE KULKI ANALNE - 10 KULEK
Producent: Scala
Cena: 6,99 zł 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl