Opaski BDSM i opaski na oczy

Seks z wyłączeniem zmysłu wzroku staje się o wiele bardziej stymulujący – do tego właśnie idealnie sprawdzą się maski BDSM zakrywające całą głowę lub niewielkie opaski na oczy. Zastosowanie takich akcesoriów pozwoli niewielkim kosztem wynieść Wasz seks na wyższy poziom. Innym gadżetem erotycznym zasłaniającym oczy są szarfy, których można użyć również do innych rodzajów krępowania bondage. Wśród dużych masek na głowę można odnaleźć bardzo perwersyjne, w kształcie głowy psa lub z kneblem w kształcie penisa wewnątrz. Maski BDSM są również dostępne w delikatniejszych odsłonach takich jak skórzane opaski na oczy, maski satynowe lub opaski na oczy z wzorami. W asortymencie naszego sex shopu online znajdują się również dekoracyjne maski odsłaniające oczy, ale nadające drapieżny lub delikatny wygląd.
Opasek na oczy można używać w celu urozmaicenia życia seksualnego – gra wstępna i seks z zakrytymi oczami pozwalają na otwarcie się na partnera oraz głębsze odczuwanie bodźców. Maski erotyczne z odkrytymi oczami to doskonałe uzupełnienie erotycznego przebrania, na przykład kobiety kot czy dominy. Maski BDSM zakrywające całą głowę to idealny gadżet do sensory deprivation, czyli deprywacji sensorycznej, polegającej na usunięciu bodźców działających na zmysł wzroku oraz słuchu, dzięki czemu można pełniej odczuwać zmysłem dotyku. Tego typu maski są również często wyposażone w kneble, aby dodać element sado-maso.
Maski erotyczne to gadżet dla każdego – szybko i łatwo zmienią sposób postrzegania seksu, urozmaicą stosunek i zachęcą do eksperymentowania. Maski  mogą być początkiem do nowego sposobu przeżywania igraszek – odkryjecie seks na nowo i będziecie mogli się nim pełniej cieszyć! Każdy znajdzie idealną maskę dla siebie – wielbiciele delikatnego i czułego stosunku mogą wybrać miękkie, satynowe maski, a amatorzy ostrzejszego seksu skórzane opaski na oczy lub pełne maski BDSM na całą głowę, sznurowane lub zapinane klamrami, z kneblem lub bez. Spełnianie erotycznych fantazji to wspaniała przygoda, a maski erotyczne doskonale nadadzą się na tę drogę przepełnioną fetyszami, odważnymi pozycjami i szczerymi rozmowami o wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl