Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od: 99,00 zł
Blog kategorie
Odmowa seksu - jak sobie z nią radzić? 0
Odmowa seksu - jak sobie z nią radzić?

Odmawianie seksu - bez względu na to, czy dotyczy zbliżenia w ogóle, czy wprowadzenia nowych form stymulacji lub gadżetów zawsze jest kłopotliwe dla obu stron. Regularna odmowa może prowadzić do narastającej frustracji osoby, która tę odmowę otrzymuje, a u osoby odmawiającej prowadzić do wystąpienia blokady, która jeszcze bardziej zamknie ją na seksualne przyjemności. Dlaczego partner odmawia seksu i kiedy brak zgody na współżycie powinno nas niepokoić oraz jak sobie z taką sytuacją poradzić? Wyjaśniamy w niniejszym artykule. 

Zobacz więcej »
Niskie libido u mężczyzny - najczęstsze przyczyny 0
Niskie libido u mężczyzny - najczęstsze przyczyny

Obniżone libido to problem dotykający coraz większą ilość mężczyzn. Badania wskazują, że obecnie nawet 13% Europejczyków powyżej 40 roku życia boryka się z tym problemem. Z czego wynika obniżone libido u mężczyzn, jakie są najczęstsze objawy i co zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego? Odpowiedzi na ten temat znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku.

 

Zobacz więcej »
Seks w ciąży? Czy jest bezpieczny? 0
Seks w ciąży? Czy jest bezpieczny?

Ciąża to niezwykły czas nie tylko dla kobiety, ale i dla obojga partnerów. To okres, gdy stajemy się sobie bliżsi i wspólne przeżywanie nadchodzących chwil, ale i burza hormonów daje się we znaki. Co w takim razie ze wzajemną bliskością, nie tylko emocjonalną, ale i fizyczną. Wśród kobiet w ciąży oraz ich drugich połówek niejednokrotnie pada pytanie, czy współżycie podczas ciąży jest bezpieczne, zarówno dla matki, jak i dziecka.

Zobacz więcej »
Jak zacząć rozmawiać o seksie? Poradnik dla par 0
Jak zacząć rozmawiać o seksie? Poradnik dla par

Dla wielu temat seksu jest tematem tabu. To istotna kwestia, nad którą warto pracować, ale  na szczęście świadomość naszego społeczeństwa oraz edukacja seksualna z roku na rok przybiera nową formę i dzięki sieci jest coraz bardziej dostępna. Prawdziwy kłopot zaczyna się jednak gdy nie potrafimy rozmawiać o współżyciu z własnym partnerem. Jak poruszyć delikatne, często drażliwe dla drugiej strony tematy? Jak wpłynąć na bliskość w związku i bez skrępowania opowiedzieć o własnych potrzebach i emocjach? Przedstawiamy kilka rad, które pozwolą przygotować się do pierwszej, ale i kolejnych rozmowach o naszym życiu seksualnym z drugą połówką. 

Zobacz więcej »
Jak poprawić swoje życie seksualne? Sprawdzone sposoby 0
Jak poprawić swoje życie seksualne? Sprawdzone sposoby

Intymność oraz życie seksualne par to kwestia niezwykle indywidualna. Preferencje, predyspozycje, upodobania i doświadczenia składają się na oryginalny przepis - wybuchową lub romantyczną mieszankę uczuć, emocji i pożądania. Zastanawiacie się jak poprawić swoje łóżkowe doznania? Szukacie sprawdzonych sposobów na podkręcenie temperatury i brak nudy podczas romantycznych uniesień? Sprawdźcie propozycje, które wpłynęły na poprawę jakości stosunku u wielu par. Bez względu na to, co lubicie, otwórzcie się na nowe możliwości i przeczytajcie nasz artykuł.

Zobacz więcej »
Masażer dla par - jaki wybrać? Przegląd propozycji 0
Masażer dla par - jaki wybrać? Przegląd propozycji

Wibratory erotyczne do niedawna jednoznacznie kojarzyły się z gadżetami dla singielek, które mimo braku partnera chciały czuć się spełnione seksualnie. Obecnie coraz częściej to osoby w związkach sięgają po masażery dla par, aby urozmaicić lub spotęgować doznania w sypialni. Dlaczego wibrator dla par to dobre rozwiązanie? Jak używanie tego typu akcesoriów może wpłynąć na relację intymną oraz czym się sugerować wybierając konkretny model? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku, na którego łamach prezentujemy cztery propozycje, które, naszym zdaniem pozwolą Wam wejść na wyższy poziom seksualnej przyjemności. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej »
Dlaczego kobieta udaje orgazm? 0
Dlaczego kobieta udaje orgazm?

Życie seksualne jest istotnym elementem dla większości z nas. Seks jest nie tylko przyjemny, ale i scala relację, zbliżając do siebie zakochanych. Zdarza się jednak, że podczas stymulacji, czy stosunku pojawiają się komplikacje prowadzące do tego, że występują problemy z osiągnięciem orgazmu przez kobietę. Niestety spora część pań w takiej sytuacji udaje pełne zadowolenie, nie rozmawiając z partnerem szczerze na ten temat. Skąd biorą się problemy z orgazmem, dlaczego kobiety tak często udają, że odczuwają satysfakcjonującą je przyjemność i jak pracować nad tym, aby czerpać radość z seksu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w przygotowanym przez nas artykule. 

Zobacz więcej »
Edging, czyli jak przedłużyć przyjemność seksu 0
Edging, czyli jak przedłużyć przyjemność seksu

Życie seksualne dla większości z nas jest istotne. Nic więc dziwnego w tym, że chcemy jak najdłużej czerpać przyjemność z seksu. O ile kobiety są w stanie przeżywać wielokrotne orgazmy, o tyle mężczyźni zazwyczaj po szczytowaniu odczuwają zjazd energetyczny, w związku z czym nie ma mowy o dalszych zabawach. Odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą wydłużyć przyjemność płynącą z seksu, jest edging, czyli świadome opóźnianie orgazmu. Na czym dokładnie polega odwlekanie rozładowania napięcia seksualnego, czy można się tego nauczyć i czy balansowanie na granicy orgazmu jest w pełni bezpieczne? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

Zobacz więcej »
Szybki numerek, czyli satysfakcjonujący szybki seks 0
Szybki numerek, czyli satysfakcjonujący szybki seks

Romantyczny, powolny, sensualny seks jest bez wątpienia przyjemny i wyjątkowo nastrojowy. Pożądanie jednak niejedno ma imię, a rutyna w związku, również w sferze seksu, może być niszcząca dla relacji, dlatego warto zatroszczyć się o urozmaicenie, także w sypialni. Czy szybki seks to dobre rozwiązanie, aby zadbać o związek i panującą w nim temperaturę? Naszym zdaniem tak! Dlaczego? Wyjaśniamy w poniższym artykule. 

Zobacz więcej »
Seks podczas okresu - czy można go uprawiać? Fakty i mity 0
Seks podczas okresu - czy można go uprawiać? Fakty i mity

Seks w czasie miesiączki to wciąż temat tabu. Jedni uważają to za niedopuszczalne, inni cenią stosunek podczas menstruacji za intensywniejsze doznania. A co na to same kobiety? Czy seks podczas okresu jest bezpieczny dla zdrowia? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku, na którego łamach obalamy mity, przedstawiamy zalety tego typu stosunku i podpowiadamy, jak zadbać o prawidłową higienę i komfort - zarówno fizyczny, jak i psychiczny obu stron.

 

Zobacz więcej »
Jak urozmaicić życie intymne - 7 prostych wskazówek 0
Jak urozmaicić życie intymne - 7 prostych wskazówek

Pożądanie w długoletnim związku z czasem może się zmniejszać. Nie ma w tym nic dziwnego, natłok codziennych obowiązków, zmiana relacji ze stanu zakochania w miłość, brak czasu na randkowanie - wszystko to prowadzi do rutyny, która nie tylko dla relacji intymnej, ale i związku w ogóle może być zabójcza. Jeśli zatem zauważacie, że Wasz seks stracił na jakości lub, co gorsza, stał się kolejnym “obowiązkiem domowym”, zapoznajcie się z naszym poradnikiem, na którego łamach podpowiadamy, jak podkręcić życie seksualne, aby mimo upływu lat wciąż scalał Wasz związek, wynosząc Was na wyżyny seksualnego spełnienia.

Zobacz więcej »
Orgazm sutkowy - czym jest, jak go osiągnąć? 0
Orgazm sutkowy - czym jest, jak go osiągnąć?

Seks to istotny element życia większości dorosłych osób. Orgazm łechtaczkowy i orgazm pochwowy zna z pewnością każda kobieta. Nie można tego samego powiedzieć w przypadku orgazmu sutkowego, który przez sporą rzeszę osób postrzegany jest jako mit. Czy pieszczoty piersi mogą doprowadzić kobietę do udanego orgazmu? Jak powinno wyglądać dotykanie i całowanie oraz jaka intensywność pieszczot będzie najlepsza, aby lekkie podniecenie zostało zastąpione intensywnym szczytowaniem? W przygotowanym przez nas poradniku wyjaśniamy, czy ssanie i głaskanie piersi działa tak samo na każdą kobietę oraz zdradzamy 5 sprawdzonych sposobów, dzięki którym doprowadzisz do orgazmu sutkowego Twojej partnerki.

 

Zobacz więcej »
Brak orgazmu u kobiety - co robić? 0
Brak orgazmu u kobiety - co robić?

Seks powinien być źródłem przyjemności, a orgazm zwieńczeniem zbliżenia. Niestety zdarza się, że niektóre kobiety mają problem z osiągnięciem maksymalnego spełnienia w sypialni, a osiągnięcie orgazmu graniczy z cudem. Na czym dokładnie polega kobiecy orgazm i dlaczego część pań ma z nim problem? Jak zażegnać niemożność osiągnięcia orgazmu? Wyjaśniamy w przygotowanym przez nas poradniku, na którego łamach podpowiadamy, jak powinna wyglądać stymulacja łechtaczki i co robić, aby osiągnąć orgazm pochwowy.

Zobacz więcej »
Kobiecy seksapil - co to, jak się go nauczyć, jak go podkreślić? 0
Kobiecy seksapil - co to, jak się go nauczyć, jak go podkreślić?

Mówi się, że każda kobieta ma seksapil, jednak nie każda wie, czym on jest, jak wpływa na atrakcyjność i urok kobiety, jak go w sobie obudzić i czym wzmacniać oraz, jak działa na mężczyzn. Czy pewność siebie i seksapil to to samo? Czy jest on nieodłącznie związany z urodą i nienaganną sylwetką? Odpowiadamy na wszystkie pytania, prezentując kilka rozwiązań, dzięki którym każda kobieta nauczy się rozbudzać swoją świadomość, wzmacniać pewność siebie, dzięki czemu poczuje się piękna i seksowna.

 

Zobacz więcej »
Wartościowe treści o seksie - podkasty, social media, YouTube 0
Wartościowe treści o seksie - podkasty, social media, YouTube

Treści o seksie w internecie wciąż większości osób kojarzą się jednoznacznie z filmami porno. Oczywiście filmy dla dorosłych wpisują się w tę tematykę, jednak nie są jedynym odniesieniem. To również blogi, podcasty, profile w mediach społecznościowych, których główną misją jest “oswajanie” i przybliżanie wiedzy z zakresu intymności człowieka. Edukacja seksualna jest istotna, niestety wciąż mocno zaniedbywana, dlatego wartościowe treści o seksie są tak potrzebne, aby nie tylko poszerzać wiedzę i zwiększać świadomość, ale i by przełamywać tematy dotyczące seksu i cielesności, które wciąż stanowią tematy tabu. Sprawdźcie polecane przez nas kanały traktujące o życiu seksualnym.

Zobacz więcej »
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego 0
Fakty i mity na temat dopasowania seksualnego

Związek to nie tylko połączenie dusz, emocje i uczucia, ale i seksualność, która spaja parę. Chemia seksualna jest bardzo ważna w relacji, dlatego różnice w temperamencie seksualnym mogą być powodem problemów nie tylko na poziomie łóżkowym, ale i, z biegiem czasu, na poziomie emocjonalnym. Czy istotność dopasowania seksualnego to prawda, czy mit? W poniższym artykule przedstawiamy nasz punkt widzenia.

Zobacz więcej »
Roleplaying: odgrywanie ról w łóżku - sposób na pikantną zabawę 0
Roleplaying: odgrywanie ról w łóżku - sposób na pikantną zabawę

Seks bez wątpienia powinien być przyjemny, dlatego warto czasami puścić wodzę fantazji, szczerze porozmawiać o seksualnych marzeniach i spróbować nowych form pieszczot, zapewniając tym samym sobie i partnerowi ekscytujące doznania. Podnieca Was odgrywanie ról w seksie? Chcecie odegrać erotyczną scenę, jednak nie wiecie, od czego zacząć? Zapoznajcie się z naszym poradnikiem i sprawdźcie, w jakie erotyczne przebrania się zaopatrzyć.

Zobacz więcej »
Jak zdominować faceta w łóżku? Scenariusze 0
Jak zdominować faceta w łóżku? Scenariusze

Chcesz zaskoczyć swojego partnera? Zdominuj go w sypialni! Każdy facet będzie wniebowzięty, gdy jego ukochana weźmie sprawy w swoje ręce. Jeśli zastanawiasz się, jak zdominować faceta w łóżku, przeczytaj poniższy artykuł, w którym dzielimy się kilkoma sprawdzonymi wskazówkami. 

Zobacz więcej »
Jak czyścić, przechowywać i dbać o zabawki erotyczne? 0
Jak czyścić, przechowywać i dbać o zabawki erotyczne?

Wibrator dla par, dildo, akcesoria BDSM, kulki, korki analne - tego typu gadżety cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno pary, jak i single coraz śmielej decydują się na zakup i używanie zabawek erotycznych. Chcąc uprzyjemnić intymne chwile pamiętaj, aby zadbać też o prawidłową higienę. Podpowiadamy, jak dbać o zabawki erotyczne i w jaki sposób je przechowywać, aby móc ich bezpiecznie używać.

Zobacz więcej »
Seks w plenerze – ryzyko czy przyjemność? 0
Seks w plenerze – ryzyko czy przyjemność?

Fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn rzecz jasna różnią się od siebie. Każdy z nas jest inny - to logiczne, że nie dla wszystkich podniecające będzie to samo. Istnieją jednak formy zbliżeń, które działają na większość z nas, a już sama myśl o nich zwiększa popęd. Jedną z takich form jest seks w plenerze - w samochodzie, lesie, namiocie, podczas pikniku, a nawet spaceru. Dlaczego seks na łonie natury działa aż tak stymulująco?

Zobacz więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl