Pejcze, bicze, baty, packi i szpicruty 

Miłośnikom BDSM nie trzeba przedstawiać gadżetów erotycznych takich jak pejcze, baty, bicze, packi czy szpicruty. To nieodłączne elementy zabaw w stylu sado-maso, podczas których dominacja i uległość prowadzą partnerów do rozkoszy. Zadawanie bólu tymi gadżetami będzie sprawiało przyjemność sadyście, a bycie zdominowanym i uderzanym pejczem podnieci masochistę. Przyjemny ból i ślady zostające po ratanowej szpicrucie sprawiają, że rozkosz jest jeszcze większa niż przy standardowym stosunku. Duża dostępność takich akcesoriów BDSM może sprawić, że trudno będzie wybrać idealny pejcz, bat czy bicz dla siebie – warto więc przyjrzeć się bliżej tym zabawkom BDSM.
Pejcze, baty i bicze mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów - w asortymencie naszego sex shopu online najpopularniejsze są baty ze skóry, ale znaleźć można też pejcze ze sznura czy drewniane packi. Również rękojeści tych gadżetów erotycznych mogą być różne – skórzane, metalowe, a nawet plastikowe z opcją wykorzystania ich do penetracji. Długie skórzane szpicruty to również bardzo wdzięczne akcesoria BDSM – nie może ich zabraknąć w rękach drapieżnej dominy lub karcącej nauczycielki. A szpicruta ratanowa doskonale sprawdzi się w rękach władczego mężczyzny, zostawiając czerwone pręgi na pupie uległej kobiety.
Szpicruty doskonale sprawdzą się też podczas zabawy pony play, do której wykorzystać można również inne akcesoria BDSM np. miękki knebel typu pony. Użycie pejcza może wiązać się z przyjemnym bólem, ale również z delikatnym gładzeniem czy wręcz łaskotaniem, podczas gdy partner lub partnerka są przywiązani do łózka z zasłoniętymi oczami. Pejcze, baty i bicze mogą być używane do ostrych gier BDSM, ale również wykorzystane podczas delikatniejszych zabaw, jako pikantne urozmaicenie. Dla weteranów doświadczonych w klimatach BDSM pejcze, baty i bicze nie mają już tajemnic – wielbiciele przyjemnego bólu doskonale znają swoje preferencje i łatwiej będzie im dokonać wyboru. Ale nikt nie dowie się, jaki pejcz czy bicz będzie mu odpowiadał, dopóki nie spróbuje, a więc eksperymentujcie z naszymi gadżetami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl