www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Sztuka uwodzenia siebie: Jak zabawki erotyczne mogą pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku ciała

0
Sztuka uwodzenia siebie: Jak zabawki erotyczne mogą pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku ciała

Zabawki erotyczne to gadżety, które pojawiają się w sypialniach par z większym i mniejszym stażem. Sięgają po nie osoby w każdym wieku, chcąc zwiększyć doznania seksualne i urozmaicić pożycie. Niewiele osób jednak ma świadomość, że gadżety erotyczne pozytywny wpływają na zdrowie, samoakceptację, a także postrzeganie drugiego człowieka.

Czy seks to wstyd? - jak było kiedyś?

Jeszcze kilkanaście lat temu rano słowo seks wywoływało konsternację na twarzach i zakłopotanie wielu ludzi. Małżonkowie bardzo często bali się patrzeć na własne ciała podczas zbliżeń intymnych, które najczęściej były przykrym obowiązkiem. Taki stan związany był z niską świadomością własnej seksualności, a także z ze zniekształconym postrzeganiem ludzkiego ciała. Wraz z upływem czasu temat seksu stał się o wiele bardziej naturalny, a to z kolei odblokowało wiele par. Kochankowie otwarcie zaczęli ze sobą rozmawiać o własnych potrzebach. Obecnie temat seksu jest już o wiele bardziej oswojony, niż było to jeszcze kilkanaście lat temu. Do tego coraz więcej par sięga po zabawki erotyczne, które mają stanowić urozmaicenie w związku i bardzo często wzmacniają więź między dwojgiem ludzi.

Korzystny wpływ zabawek erotycznych na związek

Pary, które zdecydowały się na korzystanie z różnego rodzaju zabawek erotycznych, w niedługim czasie od ich zakupu, obserwują u siebie zmiany, które są związane z mocniejszym przeżywanie i większą celebracją doznań seksualnych. Choć mogłoby się wydawać, że gadżety erotyczne mają zastąpić drugą połówkę, to w rzeczywistości okazało się, że łączą one obydwie strony. Wprowadzenie tego typu rzeczy do strefy seksualnej wymaga od partnerów większego zaangażowania, a także skłania do wymiany poglądów. Bardzo często te niepozorne zabawki erotyczne otwierają na siebie dwoje ludzi, którzy wcześniej nie potrafili mówić o swoich potrzebach.

Pozytywny wizerunek ciała zasługą zabawek erotycznych

Pary decydujące się na eksperymenty w sypialni, bardzo często uczą się samoakceptacji, a także akceptacji dla ciała partnera. Nieskrępowane zabawy intymne sprawiają, że kochankowie są pewniejsi siebie, a także są  bardziej świadomi własnej atrakcyjności. Ważnym aspektem jest również to, że na co dzień obcują z ciałem partnera, które zazwyczaj nie wygląda tak jak to filmy dla dorosłych. Szczególnie młode osoby oglądające filmy erotyczne mogą popadać w kompleksy, ponieważ ich ciało nie wygląda tak, jak ukazują to nagrania. Podobnie jest w przypadku par ze starszym stażem, gdzie rodzi się frustracja, bo partnerzy nie wyglądają tak, jak osoby w filmach. Bardzo często taki stan rzeczy prowadzi do niechęci i wypalenia w związku. Co ciekawe zabawki erotyczne, które pojawiały się w filmach dla dorosłych i weszły do naszej codzienności, mają zupełnie inny wpływ na życie intymne par. Ciekawość związana z nowym gadżetem, bardzo często wprowadza powiew świeżości do związku. Zabawki erotyczne potęgują chęć poznania swoich ciał, co związane jest z większą akceptacją i radością z możliwości zbliżenia.

Jakie gadżety erotyczne warto mieć w swojej sypialni?

Pierwszą zabawką erotyczną, na jaką decyduje się wiele par, jest wibrator, który został stworzony z myślą o parach, którym zależy na głębszych doznaniach. Dzięki takim urządzeniom pary poznają reakcje własnego organizmu i uczą się siebie nawzajem. Taka samoświadomość jest intrygująca dla wielu, dlatego sięgają po kolejne zabawki, które jeszcze bardziej otwierają na siebie kochanków. Wiele par sięga również po stroje erotyczne, które w połączeniu z zabawkami sprawiają, że doznania seksualne są o wiele większe. Chociażby z uwagi na to, warto zdecydować się na zakup gadżetów, które w znacznym stopniu poprawią Wasze, życie erotyczne. Wybór jest spory, dlatego warto rozważyć zabawki, takie jak: wibrator, kulki gejszy, pierścienie na penisa, kajdanki, pejcze, a także inne gadżety, które skłonią do poświęcenia uwagi drugiej połówce.Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl