www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Zdrowie seksualne: Jak zabawki erotyczne mogą wspierać zdrowie intymne

0
Zdrowie seksualne: Jak zabawki erotyczne mogą wspierać zdrowie intymne

Przyjemność — z tym najczęściej utożsamiamy zabawki erotyczne, które powstały po to, aby urozmaicić życie intymne par. Choć niektóre z nich budzą lęk i wstyd to jednak coraz więcej osób przekonuje się do ich posiadania. Chcąc przeżyć coś nowego w sypialni, wyposażają ją w różne ciekawe gadżety. Okazuje się jednak, że zabawki erotyczne wpływają nie tylko na rozbudzenie namiętności w związku, ale mają również działanie prozdrowotne.

Zabawki erotyczne dla kobiet

Życie intymne to tajemnicza strefa, w której wiele osób chce czuć się bezpiecznie i komfortowo. W szczególności kobiety na początku mają problem z wprowadzeniem do sypialni gadżetów, które mogłyby urozmaicić życie intymne. Choć zabawki mają służyć parom, to można je podzielić na te przeznaczone dla pań i dla panów. W przypadku kobiet zastosowanie niektórych zabawek poprawia nawilżenie pochwy, a także wpływa na utrzymanie moczu i pozwala osiągać lepsze doznania podczas w zbliżenia.

Wibrator

Jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych skierowanych do kobiet jest wibrator. To popularne urządzenie przeznaczone jest do domowego masażu i ma za zadanie pobudzić cały organizm, a także pomóc w osiągnięciu przyjemności. Choć obecnie uważa się zabawki erotyczne tego typu za przedmioty, które mają dawać wyłącznie przyjemność, to mają one również korzystny wpływ  na zdrowie. Nawet teraz w wielu specjalistów zajmujących się fizjoterapią uroginekologiczną, poleca regularne stosowanie tego typu urządzeń, ponieważ wspomagają pracę mięśni dna macicy.

Kulki gejszy

Kolejnym gadżetem dla pani, który jednocześnie służy zdrowiu i osiągnięciu satysfakcji życia intymnego, są kulki gejszy. Dwie małe kulki umieszczane są w pochwie i poruszają się w niej wokół siebie, wywołując ciekawe doznania. Oprócz przyjemności, jaką odczuwają kobiety podczas ich używania, można zaobserwować również działanie zdrowotne, które dotyczy wzmocnienia mięśni Kegla odpowiedzialne zatrzymanie moczu.

Jajeczko dopochwowe

Ciekawą alternatywą dla kulek gejszy jest jajeczko, które również świetnie wpływa na problem z nietrzymaniem moczu. Gadżet ten ma działanie elektrostymulujące i pozwala na odczuwanie intensywniejszych orgazmów.

 

Erotyczne zabawki przeznaczone dla panów

Wielu panów nie ma świadomości, jaki wpływ na ich życie seksualne mają trawiące ich organizm choroby. U wielu mężczyzn zaburzenia wzwodu są następstwem cukrzycy i nieprawidłowe okrążenia. Tego typu problemy w sferze seksualnej mogą prowadzić do obniżonego samopoczucia, a także niskiej samooceny. Pomocne mogą okazać się gadżety erotyczne, których zadaniem będzie stymulacja członka.

Pompka do penisa

Olbrzymią pomocą w uzyskaniu wzwodu może być pompka próżniowa, której działanie polega na tworzeniu próżni wewnątrz urządzenia i stymulacji członka do erekcji. Możliwość osiągnięcia wzwodu może w znacznym stopniu poprawić męską samoocenę.

Pierścień i zaciski erekcyjne

Innymi zabawkami erotycznymi, których celem jest podtrzymanie wzwodu, są zaciski erekcyjne, a także pierścienie. Gadżety te sprawiają, że napływająca krew do penisa nie cofa się, i dzięki temu tworzą stabilną erekcję. Bezpieczny czas używania tego typu gadżetów to maksymalnie 30 minut.

 

Ważnym aspektem zdrowotnym jest jakość kupowanych zabawek, a także materiał, z którego zostały wykonane. Przed zakupem jakiegokolwiek produktu warto upewnić się, że jest to gadżet wykonany z silikonu medycznego, który będzie neutralny dla ludzkiego organizmu. Zabawki erotyczne wykonane z innych tworzyw, mogą niekorzystnie wpływać na stan narządów płciowych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl