Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od: 99,00 zł
Blog kategorie
Dominacja w łóżku - sztuka wiązania partnera 0
Dominacja w łóżku - sztuka wiązania partnera

Dominacja w łóżku - sztuka wiązania partnera 

 

Seks nie musi być nudny, a przełamanie rutyny w łóżku może nastąpić na bardzo wiele sposobów. Standardowe role w związku, kiedy to zazwyczaj mężczyzna dominuje nad kobietą, można przełamać i oddać pałeczkę partnerce. Również męska dominacja nie musi być utrapieniem, można przekształcić ją w źródło przyjemności i satysfakcji. Do zabawy w dominację w łóżku mogą przydać się akcesoria BDSM, które są specjalnie przeznaczone do tego, by pomóc Wam w osiągnięciu przyjemności.

 

Dominacja przez jednego z partnerów podczas zabaw w łóżku to świetny sposób na jeszcze głębsze poznanie siebie i zbudowanie mocniejszej relacji, przy jednoczesnej rozkoszy, ale musi odbywać się świadomie i w zaufaniu do drugiej osoby. Warto przed rozpoczęciem tego typu zabaw wymyślić tzw. „safe word” czyli słowo bezpieczeństwa, po wypowiedzeniu którego natychmiast zatrzymuje się akcję, aby nie zrobić partnerowi czy partnerce krzywdy. Takie słowo powinno być dość krótkie i potencjalnie nieoczywiste, ponieważ słowa takie jak „stop” czy „przestań” są często elementem gry i ich użycie może być mylące.

 

Do igraszek w klimacie BDSM doskonale nadają się akcesoria BDSM, które dają Wam narzędzia pomocne przy osiąganiu przyjemności. Jedną z kluczowych kwestii w dominacji jest wiązanie partnera. Zaawansowane techniki można posiąść z czasem, organizowane są nawet specjalne szkolenia na temat technik bondage takich jak kinbaku czy shibari, ale rozpoczynając swoją przygodę z krępowaniem można wykorzystać łatwiejsze i bezpieczniejsze sposoby na zniewolenie partnera czy partnerki.

 

Do krępowania partnera lub partnerki warto wykorzystać akcesoria BDSM takie jak kajdanki, pasy do krępowania, uprzęże czy taśmy. Można zaopatrzyć się również w liny, dla początkujących polecane są liny bawełniane, które są delikatniejsze dla skóry i nie powinny powodować otarć. Wśród innych polecanych gadżetów erotycznych można znaleźć pejcze, baty czy packi do dawania klapsów czy knebel albo maska BDSM do zasłaniania twarzy czy uniemożliwiania mówienia.

 

Ciekawym scenariuszem seksu w klimacie dominacji i bondage będzie zabawa ze zmysłami. Osoba dominująca przywiązuje nadgarstki i kostki nagiego partnera (lub partnerki) leżącego na plecach, można to zrobić za pomocą lin bawełnianych, kajdanek, taśm lub chust. Jeśli nie macie możliwości przywiązania do łóżka (np. przez brak wystającej ramy ) możecie po prostu związać ze sobą ich nadgarstki i to samo zrobić z ich kostkami lub wykorzystać pasy z kajdankami chowane pod materacem. Następnie na ich głowie niech wyląduje maska BDSM, która zasłoni ich oczy i wystawi pozostałe zmysły na próbę. Kolejny krok należy już do inwencji twórczej osoby dominującej, można postawić na przykład na łaskotki piórkiem, pieszczoty swoimi ustami czy rękami albo wykorzystanie kostek lodu. Tego typu gra wstępna może być świetnym wprowadzeniem do czegoś więcej.

 

Dominacja i krępowanie partnera mogą stanowić nową drogę do osiągnięcia rozkoszy, ale należy pamiętać o tym, by działać rozsądnie i korzystać z bezpiecznych i sprawdzonych akcesoriów. Pierwsza lepsza lina, jaką znajdziemy w domu czy kupimy w sklepie budowlanym, najprawdopodobniej nie nadaje się do wykorzystania w łóżku i może, zamiast przyjemności, sprawić ból i rozczarowanie. Jednak przy wykorzystaniu specjalnie do tego przygotowanych gadżetów erotycznych, seks z elementami BDSM może urozmaicić Waszą rutynę i przynieść na nowo satysfakcję z życia seksualnego.

 

Lista ostatnich wpisów:

Seks tantryczny - na czym polega?

Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty

Jak rozpocząć grę wstępną? Pomysły i porady

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl