www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty

0
Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty

Jelqing: metoda na powiększenie penisa – ćwiczenia i efekty

 

Wielu mężczyzn boryka się z kompleksami związanymi z wielkością członka, i choć rozmiar wcale nie jest najważniejszy, to istnieją metody na naturalne powiększenie penisa, dzięki którym można poczuć się bardziej pewnym siebie i uzyskać zadowalające efekty. Jednym z takich sposobów jest jelqing, który polega na rozciąganiu tkanek poprzez masaż członka. 

  

Czym jest jelqing? 

  

Metoda Jelq wywodzi się z kultury arabskiej, w której wierzono, że ciało można kształtować, ale podobne przekonania można zauważyć również w innych pierwotnych kulturach czy plemionach z różnych stron świata, w których rozciągano wargi lub szyje, aby były dłuższe i bardziej atrakcyjne. 

  

Jelqing wpisuje się w domowe sposoby na powiększenie penisa, ponieważ bez problemu można wykonywać te ćwiczenia w domu, nie wymagają żadnych specjalnych narzędzi i są bezpieczne, jeśli tylko wykonuje się je prawidłowo. W takim razie jak ćwiczyć, aby było to skuteczne? Należy trzymać się trzech istotnych zasad:  

  

Po pierwsze i najważniejsze - regularność to klucz do sukcesu. Ćwiczenia należy wykonywać regularnie, ale z drugiej strony nie można też przesadzić z częstotliwością. Ćwiczyć można raz do maksymalnie dwóch razy dziennie, kilka razy w tygodniu. Nie zaleca się robić tego codziennie - warto wykonywać masaż na przykład przez dwa lub trzy dni z rzędu, a później zrobić dzień przerwy, aby tkanki mogły odpocząć i się zregenerować. 

  

Po drugie - uważność i lubrykacja. Istotną kwestią podczas tego typu ćwiczeń jest to, aby nie zrobić sobie krzywdy. Najczęstszym problemem w tej sytuacji są otarcia - aby ich uniknąć należy stosować lubrykant, który umożliwi wykonywanie ćwiczeń bez strachu o takie kontuzje. Trzeba obserwować swój organizm, jeśli pojawia się ból trzeba natychmiast przerwać wykonywanie masażu. W przypadku wystąpienia otarć czy siniaków trzeba odczekać kilka dni, aż się wygoją, i dopiero wtedy kontynuować ćwiczenia. 

  

Po trzecie - niepełna erekcja. Aby ćwiczenia miały sens, były bezpieczne i skuteczne, penis nie może być w stanie pełnej erekcji. Do rozciągania tkanek członek powinien być w stanie pośrednim, przynajmniej częściowo miękki. W każdym momencie można przerwać ćwiczenia, jeśli wystąpi pełna erekcja i odczekać chwilkę, aby członek częściowo opadł. 

  

  

Jelqing ćwiczenia - metody na powiększenie penisa 

  

Istnieje kilka różnych metod, jeśli chodzi o wykonywanie ćwiczeń na powiększenie penisa. Niezależnie od wybranych sposobów trzeba pamiętać, że kluczem do skuteczności jest ich regularne wykonywanie. Nie można liczyć na efekty natychmiastowe, raczej trzeba liczyć się z kilkutygodniowym oczekiwaniem. 

  

Klasyczne ćwiczenia - dłuższy penis

Klasyczne techniki jelqingu obejmują masaż członka od jego podstawy w stronę żołędzi. Kciuk i palec wskazujący należy złożyć w okrąg i za pomocą takiej obręczy ścisnąć penisa u jego postawy tak, by czuć było lekki ucisk, ale nie ból (wtedy ucisk jest zbyt mocny i należy go zmniejszyć). Następnie należy wykonywać miarowy ruch do góry, a przed dotknięciem żołędzi puścić i rozpocząć ćwiczenie od nowa. W ten sposób zwiększa się ukrwienie członka i prowadzi do rozciągnięcia tkanek miękkich, co może przynieść długofalowe efekty przedłużenia penisa. 

  

Jak wskazówki zegara - silniejszy penis

Za pomocą jelqingu można również zwiększyć siłę penisa. W tym celu należy wykonywać ćwiczenie polegające na ruchu członkiem jak wskazówkami zegara, które wzmacnia więzadła prącia, a w efekcie sprawia, że penis staje się silniejszy. Łapiemy penisa poniżej żołędzi i wykonujemy nim powolne, delikatne koliste ruchy. Nie należy robić tego zbyt szybko, gdyż w ten sposób łatwo doprowadzić do kontuzji. 

  

Czy takie ćwiczenia przynoszą efekty?

Trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników związanych z tego typu ćwiczeniami, na przykład indywidualne predyspozycje, ale tak - jest to możliwe, aby metoda Jelq była skuteczna. Regularne wykonywanie ćwiczeń może przynieść widoczne efekty, ale dopiero po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania tego sposobu na powiększenie penisa. Jest to naturalna i bezpieczna metoda dla osób cierpliwych oraz takich, które są świadome tego, że efekty nie będą spektakularne - powiększenie jest możliwe jedynie w granicach kilku centymetrów, zdecydowanie nie kilkunastu. Pompki do penisa to świetny gadżet, który może pomóc ci osiągnąć sukces. Sex shop online to miejsce, w którym bez trudu znajdziesz ten i inne przydatne produkty. 

Wspomniane wyżej ćwiczenia mogą pozytywnie wpływać na postrzeganie własnego ciała oraz zwiększać pewność siebie dzięki zbudowaniu pozytywnej relacji z samym sobą. 

  

Opinie na temat jelqingu 

Jelqing jako naturalna metoda na powiększenie penisa cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn. Jego głównymi zaletami jest łatwość wykonywania ćwiczeń, bezpieczeństwo i to, że jest za darmo! Nie trzeba narażać się na skutki uboczne żadnych tabletek czy innych specyfików ani nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Tak naprawdę tylko czas włożony w wykonywanie ćwiczeń procentuje i pozwala na osiągnięcie efektów, dlatego nie warto się wahać nad spróbowaniem tej metody na powiększenie penisa. 

 

 

Lista ostatnich wpisów:

Jak rozpocząć grę wstępną? Pomysły i porady

10 najczęstszych błędów w łóżku

Masaż erotyczny – jak go wykonać?

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl