www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Wpływ technologii na przyszłość seksu

0
Wpływ technologii na przyszłość seksu

Rozwój technologii ma ogromny wpływ na nasze życie. Do codzienności wchodzą urządzenia, których zadaniem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania. Nie inaczej jest w sferze intymnej. Na przestrzeni lat powstało wiele gadżetów erotycznych, które niewątpliwie przyczyniły się do wzrostu świadomości na temat ludzkiej seksualności.

Filmy erotyczne – rewolucja w sypialni

Jeszcze kilkanaście lat temu to filmy erotyczne były odpowiedzialne za większą śmiałość kochanków. Możliwość podpatrzenia różnych pozycji, a także pieszczot, które mogłyby rozpalić namiętność w związku były tematem tabu. Choć większość ludzi korzystała z tego typu produkcji, bała się do tego przyznać. Wraz z upływem czasu czerpanie inspiracji z filmów erotycznych stało się codziennością. Do sypialni wielu par weszły zabawki erotyczne w postaci wibratorów, kulek gejszy, pompek do penisa, a także wielu innych gadżetów stymulujących. Chęć przeniesienia zobaczonych scen w tego typu produkcjach, do życia intymnego z jednej strony korzystnie wpłynęła na pary, które postanowiły urozmaicić swoje pożycia seksualne, a z drugiej strony zaburzyły postrzeganie rzeczywistości. Pornografia budowała nieprawdziwy obraz zbliżeń intymnych, co bardzo często wywoływało frustrację u kochanków.

Blisko siebie, lecz daleko

Obecny rozwój technologii sprawił, że w jednym urządzeniu mamy dostępne wszystkie interesujące nas funkcje, takie jak telefon, internet, a nawet zwykły kalkulator. Smartfony, które szturmem podbiły cały świat, stały się łącznikiem między ludźmi i jednocześnie podzieliły rodziny. Paradoksalnie podczas rozwoju technologii jedno urządzenie ma na celu pobudzenie libido, a inne, tak jak w przypadku smartfonów wpływają na jego obniżenie. Zdecydowanie chętniej wieczorem sięgamy po telefony i przeglądamy media społecznościowe. Tak spędzany czas zamyka nas na drugiego człowieka i obniża popęd seksualny, co może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla w związku. Paradoksalnie telefon może być również urządzeniem, dzięki któremu znajdziemy interesujące nas doznania seksualne.

Rozwój technologii, a przyszłość seksu

Zdrowy rozsądek i umiar to dobre sposoby na to, aby życie seksualne w przyszłości nadal kwitło. Świat proponuje nam wiele możliwości, które warto przemyśleć, zanim włączymy je do naszego codziennego życia. Niektóre z nich mogą wpłynąć korzystnie na nasze życie seksualne, a inne będą doprowadzały do wypalenia i oddalenia się od siebie dwojga ludzi. Obecnie coraz łatwiej można znaleźć osoby, którym zależy wyłącznie na jednorazowej przyjemności i doznaniach seksualnych, a trudniej zbudować trwały związek. Dzieje się tak ze względu na różne aplikacje, które zostały stworzone z myślą o singlach. Osoby, które nie mają zamiaru stworzyć związku, z łatwością mogą znaleźć osoby o podobnych poglądach, z którymi stworzą jednorazowe relacje intymne. Niestety nie ma to nic wspólnego z budowaniem relacji, intymnością i zaufaniem. Prowadzi jedynie do chwilowego samozaspokojenia, a na szerszą skalę może prowadzić do sporych problemów samoakceptacją i ze zbudowaniem trwałych więzi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl