www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

BDSM - CO TO JEST I JAK ZACZĄĆ

0
BDSM - CO TO JEST I JAK ZACZĄĆ

BDSM - CO TO JEST I JAK ZACZĄĆ

 

Coraz większą popularnością cieszą się seksualne zabawy, które polegają na czerpaniu przyjemności z odczuwania bólu lub też z jego zadawania. Jak w pełni bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z ostrymi igraszkami sado-maso, aby oboje z Was czerpało z tego maksimum przyjemności?

Bycie dominatorem jak i uległą stroną są jedną z najpopularniejszych fantazji erotycznych. Być może wiąże się to z naszymi pierwotnymi instynktami, które biorą górę podczas intymnych zbliżeń, w których szargają nami mocniejsze emocje. Zazwyczaj to mężczyźni przejmowali inicjatywę i naturalnie budziła się w nich rola Pana. Z pewnością dla obu płci taki układ był bardzo satysfakcjonujący. Istnieją również wielbiciele upodlenia przez kobiety. Rola Dominy dla wielu mężczyzn wydaje się niesamowicie pociągająca. Myśl o byciu zdominowanym przez pozornie bezbronną i słabszą fizycznie kobietę sprawia, że krew zaczyna szybciej płynąć w ich żyłach :)
W ostrych zbliżeniach BDSM z pewnością pomogą Wam akcesoria BDSM, o których możecie przeczytać tutaj. Warto zaglądnąć!

Jeżeli masz obawy i nie wiesz jak zacząć, przygotowałam dla Ciebie kilka złotych zasad, które są uniwersalne dla każdej pary i pomogą przełamać lęk i odpowiednio ugryźć temat BDSM:

 

  • Zaufanie do partnera to podstawa podczas ostrzejszych sesji BDSM. Musicie znać swoje granicę oraz potrzeby. Zbliżenia, które polegają na zadawaniu bólu swojej drugiej połowie wymagają pokładów szacunku oraz zrozumienia drugiej strony. Pary z długim stażem z pewnością będą najlepiej czuły się w układzie tego typu. Znajomość reakcji drugiej osoby, wiedza na temat jej upodobań daje nam wielkie pole do popisu podczas wspólnych igraszek.

   

  • Wśród wielbicieli BDSM znajdują się tacy, którzy lubią zmysłowe i nieco subtelniejsze pieszczoty, takie jak np klapsy, ale również znajdziemy takich, którzy pragną całkowicie iść na całość i skrajny ból to dla nich ucieleśnienie przyjemności. W takim wypadku dobrze ustalić hasło, którego użyjemy w momencie, w którym będziemy chcieli przerwać zabawę.

  

  • Poznaj preferencje oraz fantazje swojego partnera. Porozmawiajcie o tym co Was kręci i o czym zawsze marzyliście. 

 

  • Warto być wyczulonym na psychiczne poniżanie partnera. Czasami zbyt wiele słów może go zranić i dawać o sobie znać poza ścianami sypialni. Pamiętaj, aby wyjaśnić sobie wszystko przed i po zbliżeniu, aby żadne z Was nie czuło się wykorzystane i zranione. 

 

 

Jeżeli lubicie urozmaicenia to sexshop online area69.pl oprócz akcesoriów BDSM w swoim asortymencie posiada również bieliznę erotyczną BDSM. Obcisłe stroje z latexu i vinylu, nie zwykle seksowne uprzęże na uda, maski dla wielbicieli przebrań.

 

 

 

___________

Lista ostatnich wpisów:

BACK FRIDAY 2019 - SKĄD WZIĘŁA SIĘ TRADYCJA SZAŁU ZAKUPOWEGO?

NAJPOPULARNIEJSZE FANTAZJE EROTYCZNE POLAKÓW

KOBIECY ORGAZM

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl