www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Najpopularniejsze fantazje erotyczne Polaków

0
Najpopularniejsze fantazje erotyczne Polaków

 Najpopularniejsze fantazje erotyczne Polaków

 

Mimo że wciąż nie potrafimy swobodnie o tym rozmawiać, czując skrępowanie intymnymi tematami, każdy z nas ma fantazje seksualne. Jak wyglądają fantazje erotyczne Polaków? 

 

Erotyczne myśli i erotyczne marzenia ma każdy z nas. Jak to wygląda w naszym kraju? Jakie są najczęstsze fantazje erotyczne Polaków i czy mamy odwagę mówić o nich głośno partnerom, dążąc do spełnienia w sypialni? 

Fantazje erotyczne Polaków - o czym marzymy w sypialni?

Intymność i seksualność w Polsce to wciąż tematy tabu, o których krępujemy się swobodnie rozmawiać, często nie mówiąc o nich nawet swojej związkowej połówce. Mimo to erotyczne marzenia rodzą się w głowie każdego z nas, wzmagając podniecenie. Fantazje erotyczne kobiet, rzecz jasna w pewnym stopniu różnią się od fantazji erotycznych mężczyzn, jednak niektóre erotyczne myśli są wspólne dla obu płci. Jak wyglądają fantazje erotyczne Polaków?

 

 

  • dominacja/uległość - to zarówno fantazje erotyczne kobiet, jak i mężczyzn. Każda przedstawicielka płci pięknej raz na jakiś czas marzy, by w sypialni spotkać dominatora, który pokaże, na co go stać, doprowadzając ją do granic rozkoszy. Mężczyźni są zdobywcami, w związku z czym uległość ze strony kobiety jest dla nich prawdziwym afrodyzjakiem, działającym pobudzająco na libido. Coraz częściej jednak również i panie lubią dominować. Erotyczne marzenia oscylujące wokół “przejęcia dowodzenia” w sypialni są równie nęcące dla kobiet, jak i ich partnerów, którzy zazwyczaj są mile zaskoczeni takim obrotem spraw, chętnie poddając się pod władanie płci pięknej. 

  

  • trójkąt - wydawać by się mogło, że to głównie fantazje erotyczne mężczyzn. Nic bardziej mylnego - panie równie chętnie eksperymentują zarówno z przedstawicielką tej samej płci, jak i drugim mężczyzną, co z kolei jest rzadziej spotykane, ze względu na reakcje partnerów, którzy zazwyczaj nie wyobrażają sobie drugiego mężczyzny w pobliżu ich kobiety. Mimo że trójkąt to erotyczne marzenia obu płci, przesłanki spełnienia fantazji są inne. Płeć piękna otwiera się na tego typu doznania z chęci spróbowania czegoś nowego, lepszego poznania własnego ciała i wzmocnienia własnej seksualności. Z kolei mężczyźni trójkąt zazwyczaj traktują jako wyzwanie i próbę sił - dotyczy to zarówno w przypadku konfiguracji - dwie kobiety - jeden mężczyzna, jak i dwóch mężczyzn - jedna kobieta. Panowie to zdobywcy, którzy lubią rywalizować i udowadniać sobie i innym, że potrafią sprostać najśmielszym oczekiwaniom.

 

  • miejsce publiczne - seks w miejscu typu ciemna uliczka, basen, centrum handlowe, czy łono natury to jedna z najczęstszych fantazji erotycznych Polaków. Adrenalina towarzysząca tej formie zbliżenia potęguje doznania, sprawiając, że kochankowie mocniej odczuwają bodźce i przyjemność płynącą z seksu.

 

  • gadżety - świadomość seksualna dotycząca własnych potrzeb i znajomości ciała swojego i partnera lub partnerki przekłada się na to, że fantazje erotyczne Polek i Polaków często zmierzają w stronę wykorzystywania dodatkowych gadżetów potęgujących doznania. Erotyczne myśli najczęściej krążą wokół klasycznych gadżetów w postaci wibratorów lub dildo, jednak zwolennicy mocniejszych doznań coraz chętniej decydują się na akcesoria BDSM, które urozmaicają ich życie seksualne. Zachęcenie swojej drugiej połówki do wprowadzenia tego typu innowacji sprawdzi się np. podczas gry wstępnej, sprawiając, że będzie ciekawsza i bogatsza w doznania.

 

 

Fantazje erotyczne Polaków wciąż są nieśmiało wypowiadane i typowe, jednak ważne jest, że powoli otwieramy się na nowe przyjemności, sięgając, chociażby po lubrykanty, przebrania, klasyczne gadżety erotyczne, a nawet i akcesoria BDSM. Jasne mówienie partnerowi lub partnerce o swoich erotycznych myślach nie tylko zbliży kochanków do siebie, ale i pomoże się otworzyć na nowe doznania, które mogą przyczynić się do głębszego i pełniejszego odczuwania przyjemności w sytuacjach intymnych. 

___________

Lista ostatnich wpisów:

Kobiecy orgazm

Stymulacja łechtaczki podczas stosunku

Kulki gejszy - najczęstsze pytania zadawane przez kobiety

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl