www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Seks oralny - co musisz wiedzieć?

0
Seks oralny - co musisz wiedzieć?

Seks oralny bardzo często nazywany jest miłością francuską i polega na pieszczeniu części intymnych partnera lub partnerki przy pomocy ust. Nie da się ukryć, że wokół seksu oralnego narosło wiele mitów i spostrzeżeń, a także sama francuska miłość jest interpretowana na wiele sposobów. Dla niektórych seks oralny jest wręcz obraźliwy, podczas gdy dla innych, jest on całkowicie normalny. Wobec tego, co z całą pewnością musisz wiedzieć o seksie oralnym? 

 

Seks oralny jest niehigieniczny? Nie do końca tak jest!

Seks oralny to sposób na okazywanie uczuć partnerowi lub partnerce, a także świetny sposób na to, by pokazać szacunek do ciała i pełną jego akceptację. Jednocześnie ta forma zbliżenia rozumiana jest w dwojaki sposób. Najczęściej to panie traktują seks oralny jako upokarzający, a także jako niehigieniczny. Panowie - chociaż nieco rzadziej - również mają wiele oporów i psychicznych barier przed uprawieniem miłości francuskiej. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że największym zarzutem jaki stawiany jest w kontekście seksu oralnego jest fakt jego higieniczności. W obliczu miłości francuskiej pieścimy bowiem narządy płciowe partnera przy pomocy ust i języka. Wobec tego, jaka jest prawda i czy seks oralny rzeczywiście jest niehigieniczny? Okazuje się, że najwięcej w tym momencie zależy od tego, w jaki sposób partner i partnerka dbają o swoje okolice intymne. Teoretycznie, przed każdym zbliżeniem warto zadbać o czystość i higienę, co znacznie zmniejsza ryzyko ewentualnych infekcji. Tak więc, seks oralny może być higieniczny, jednak my musimy o to samodzielnie zadbać.

 

Jak można spotęgować doznania płynące z seksu oralnego?

Wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podczas seksu oralnego trzeba wykazać się "wyjątkowymi" umiejętnościami, by skutecznie rozbudzić i podniecić partnera lub partnerkę. Mało jednak kto zdaje sobie sprawę z tego, że nasze podczas seksu oralnego można korzystać z zabawek erotycznych. Dla przykładu:

  • opaski na penisa i jądra dla panów - skutecznie stymulują i pobudzają one przepływ krwi do wrażliwej części prącia, a co za tym idzie, skutecznie zwiększają przyjemność jaka płynie z seksu oralnego.
  • plugi analne dla kobiet - w przypadku kobiet można zwiększyć doznania płynące z seksu oralnego za pomocą zabawek analnych. Wówczas nasza partnerka może być stymulowana z dwóch stron, a to z pewnością zagwarantuje jej niesamowite wrażenia i wyjątkową przyjemność.

Jak więc widać, seks oralny wcale nie musi być nudny i "tradycyjny". Wystarczy jedynie zdecydować się na niewielkie, łóżkowe eksperymenty, a pieszczenie partnera lub partnerki ustami wejdzie na zupełnie inny poziom.

 

Seks oralny to wymagająca sztuka!

Kolejną ciekawostką z zakresu seksu oralnego jest to, że można go śmiało określić mianem prawdziwej sztuki. Dlaczego? Otóż narządy intymne - zarówno u kobiet jak i u mężczyzn - to najbardziej unerwione oraz erogenne strefy. Uprawiając seks oralny zwykle ograniczamy się do dobrze nam znanego "schematu pieszczenia" i wykonujemy jednostajne ruchu. Okazuje się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie! By odpowiednio pobudzić partnera lub partnerkę przy pomocy ust, konieczna jest zmiana rytmu i natężenia pieszczota, a także baczne obserwowanie reakcji. Seks oralny może być jednym z najbardziej emocjonujących doznań w życiu pary, jednak warto podejść do uprawiania miłości francuskiej z odpowiednim zaangażowaniem. Wówczas obie strony będą czerpały przyjemność i z pewnością nigdy więcej nie będą już mieć przed seksem oralnym żadnych oporów.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl