Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od: 150,00 zł
Blog kategorie
MĘSKI PUNKT G - CZY ON RZECZYWIŚCIE ISTNIEJE I JAK SIĘ DO NIEGO DOBRAĆ? 0
MĘSKI PUNKT G - CZY ON RZECZYWIŚCIE ISTNIEJE I JAK SIĘ DO NIEGO DOBRAĆ?

MĘSKI PUNKT G

 

Dziś chciałabym poruszyć z Wami temat, który dla Wielu z Panów, jest raczej tematem, który w dalszym ciągu owiany jest peleryną tabu i wstydu. Na myśl przywołuje skojarzenia z homoseksualizmem i zgorszeniem. A w rzeczywistości mógłby wywoływać zupełnie inne pozytywne doznania i emocje…

 

CO TO JEST PROSTATA?

 

Prostata, strecz, gruczoł krokowy… Te wszystkie określenia to nazwy męskiego gruczołu umiejscowionego w układzie moczowo-płciowym, pomiędzy odbytem a moszną. Odpowiedzialny jest on za wydzielanie płynu, który stanowi nośnik dla plemników i odpowiada za zapach spermy. 
Niestety badania donoszą, że męska prostata jest narażona na różnego rodzaju stany chorobowe. Najczęstszą dolegliwością jest przerost gruczoły prostaty, który dotyka aż 50% mężczyzn po 50 roku życia. Diagnostyka oraz podjęcie leczenia jest szalenie ważne, ponieważ przerost może rozwinąć się do poziomu nowotworu.

 

 

 

 

 

Masażer prostaty

Na zdjęciu czarny masażer prostaty i krocza.

 

MASAŻ PROSTATY

Aby zapobiec chorobom prostaty lekarze zalecają przeprowadzanie masaży gruczołu krokowego. Jest on ważnym elementem diagnostyki i jednym z elementów leczenia przerostu prostaty. Warto wspomnieć, że zmniejsza on również ciśnienie w gruczole, polepsza przepływ krwi no i jest piekielnie przyjemny. Mało który mężczyzna potrafi przyznać się do tego typu zabaw jednak, gdy już to robi bez ogródek stwierdza, że masaż prostaty był jednym z najsilniejszych doznań erotycznych jakie było mu dane poczuć.

Przeniesienie masażu z gabinetu lekarskiego do zacisza własnej sypialni może zapewnić ogrom przyjemności. A nie ma chyba nic lepszego, niż łączenie przyjemnego z pożytecznym, prawda? :)

Masaż prostaty (zwany inaczej dojeniem prostaty) możemy wykonać na dwa sposoby:

- zewnętrznie – skupiamy się na masowaniu i uciskaniu odcinka między moszną a odbytem partnera – wewnętrznie – wprowadzamy palec do odbytu partnera na głębokość około 4 cm. Gruczoł da się wyczuć pod palcami- kształtem przypomina orzech, kasztan. Możemy posiłkować się specjalnymi masażerami prostaty, których wyprofilowany kształt dociera od razu, gdzie trzeba.

 

 

Masażer prostaty

  

DLACZEGO WARTO KUPIĆ MASAŻER PROSTATY i KROCZA?

 

Powodów jest wiele. Zaczynając od prozdrowotnych aspektów stymulatorów prostaty- zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia stanów chorobowych, rozluźniają i polepszają ukrwienie. Kończąc na tym, że te zabawki erotyczne, dedykowane dla Panów, są w specjalny sposób ukształtowane, aby pobudzić odpowiednie obszary. Masażery prostaty są wyposażone w drgania, które potęgują doznania towarzyszące stymulacji, a niektóre wyposażone są w fantazyjne wypustki, które dodatkowo łechtają punkty G naszych Panów.

 

____________

Lista ostatnich wpisów:

Najlepsze wibratory dla kobiet - czym kierować się przy wyborze?

Seks analny - zabawki dla zaawansowanych

Jak wybrać zabawkę analną? Porady dla początkujących

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl