www.area69.pl - sklep erotyczny, sex akcesoria, wibratory. Dyskrecja...
Kolejne strony serwisu zawierają treści erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Sklep www.area69.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób, które zdecydują sie na świadome ich przejrzenie. Jeżeli nie jesteś pełnoletni kliknij "Wyjdź".
Wyjdź
Wejść
Blog kategorie

Czego nie mówić kobiecie podczas stosunku?

0
Czego nie mówić kobiecie podczas stosunku?

Choć szczerość i rozmowa to podstawa udanego związku, to są tematy, których nie warto poruszać podczas bliskości z drugą osobą. Sam stosunek powinien być przyjemnością dla obydwu stron, dlatego nie ma sensu psuć tych cudownych chwil nietrafionymi komentarzami, które tylko z pozoru mogą wydawać się niewinne.

 

Nigdy nie krytykuj jej wyglądu

Odpowiedni dobór słów jest ważny w każdej sytuacji, a w szczególności podczas intymnych zbliżeń. Czasem słowa wypowiedziane z uznaniem mogą mieć zupełnie odwrotny efekt i stać się punktem zapalnym do kłótni. Przykładem może być pochwała bujnych kształtów partnerki, które mogą być odebrane pozytywnie, jeśli kobieta jest pewna siebie. Odwrotnie będzie w przypadku osoby, która ma sporo kompleksów, ale uwaga o bujnych kształtach może zasiać w niej niepewność lub sprawić przykrość. Bezpośrednia krytyka jakiegokolwiek elementu wyglądu również nie powinna mieć miejsca w takiej sytuacji. Takie kwestie powinny być omawiane w subtelny sposób w zupełnie neutralnych warunkach, tak aby kobieta mogła czuć się komfortowo.

Nie zaczynaj opowiadać o pracy

Gra wstępna to nie czas na to, aby streszczać perypetie pracownicze. Większość kobiet podczas zbliżenia potrzebuje zainteresowania i zmysłowej atmosfery, która pozwoli im się zrelaksować. Zdecydowanie śmieszne anegdoty z pracy nie będą sprzyjać wytworzeniu się erotycznej aury, a wręcz przeciwnie. Tego typu historie przed lub podczas stosunku mogą być sygnałem dla partnerki, że nie jest ona wystarczająco ważna dla swojego mężczyzny, skoro podczas chwili bliskości odbiega myślami gdzieś daleko.

Nie nazywaj jej imieniem byłej!

Najgorsze co może usłyszeć kobieta podczas miłosnych uniesień to imię byłej partnerki mężczyzny, z którym aktualnie jest. Pomyłka podczas takiej sytuacji będzie niezwykle bolesna dla kobiety i z pewnością zasieje w niej ziarno niepewności. Może się nawet obawiać czy faktycznie tamten związek się zakończył i czy uczucie do byłej wygasło. Nikt nie chce być nagrodą pocieszenia. Wręcz przeciwnie kobiety chcą się czuć adorowane i kochane, a przede wszystkim chcą czuć, że są jedyne.

Nie porównuj jej do byłych partnerek

Zbliżenie to nie czas na niestosowne komentarze i rozmowy, które mogą zranić drugą osobę. Dlatego podczas intymnych uniesień nie powinno się porównywać umiejętności i zaangażowania kobiety do wcześniejszych partnerek. Podczas tak intymnych chwil, kobiety są szczególnie bezbronne, a każda uszczypliwość trafia do nich wówczas podwójnie. Informacja o tym, że nie są dość dobre, może drastycznie wpłynąć na ich samoocenę.

Uszczypliwe uwagi o nieogolonych miejscach intymnych

Doskonały przepis na zepsucie namiętnej atmosfery to zwrócenie partnerce uwagi podczas pieszczot na nieogolone miejsca intymne. Żadna kobieta, która usłyszy taki komentarz, nie będzie się już czuć swobodnie. Wręcz przeciwnie będzie się krępować i z pewnością będzie czekała tylko na to, żeby stosunek jak najszybciej się zakończył.

Receptą na udany związek i szczęśliwe życie seksualne jest ograniczenie niepotrzebnych konwersacji podczas intymnych zbliżeń. W tak delikatnej kwestii bardzo ważne jest wyczucie, wyrozumiałość i szacunek do drugiej osoby.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl