Elektroseks - prąd w sypialni?

Jesteście gotowi na elektryzujące wrażenia w sypialni? Spróbujcie naszych gadżetów do elektrosexu! W poszukiwaniu nowych doznań warto sięgnąć po coś niestandardowego, co dopiero zdobywa popularność wśród akcesoriów erotycznych wybieranych przez Polaków, czyli gadżety do elektrostymulacji. Zabawa z prądem nie kojarzy się zbyt dobrze, ale elektrostymulacja jest bezpieczna, jeśli tylko wiemy, w jaki sposób się za nią zabrać, przestrzegamy kilku zasad i użyjemy odpowiednich gadżetów stworzonych do elektroseksu.

 

 

Elektrosex - czy dla każdego? 

Elektrosex nie jest dla wszystkich, mimo że używa się tam impulsów elektrycznych o niskim napięciu, a więc względnie bezpiecznych. Elektrostymulacja jest niewskazana przy rozrusznikach serca lub ogólnych problemach z sercem, metalowych elementach w kościach, padaczce oraz w ciąży. Przy elektroseksie zawsze należy zachowywać zasady bezpieczeństwa, między innymi powinno się zdjąć biżuterię przewodzącą prąd. Do elektrostymulacji najlepiej wybierać miejsca poniżej pasa, powinno się unikać głowy oraz klatki piersiowej, za wyjątkiem sutków. W czasie elektroseksu najlepszym wyborem będą żele nawilżające na bazie wody, ponieważ oleje i silikony nie przewodzą zbyt dobrze prądu. Akcesoria do electrostymulacji warto zawsze wypróbować przed użyciem, na przykład na ręce czy przedramieniu, aby wiedzieć, jakie stopnie intensywności impulsów są dostępne.

 

 

Elektrosex - jak to działa?

Elektrosex to technika, w której stymulacja miejsc erogennych odbywa się za pomocą impulsów elektrycznych. Większość gadżetów posiada regulację intensywności impulsów, dzięki czemu można dopasować siłę elektrostymulacji do własnych potrzeb. Delikatne impulsy elektryczne przypominają łaskotanie piórkiem, a przy maksymalnych ustawieniach mogą sprawiać przyjemny ból, idealny dla fanów BDSM, którzy nie mogą pozwolić sobie na siniaki i zadrapania po stosunku. Wśród gadżetów do elektroseksu można znaleźć na przykład różnego rodzaju korki analne z elektrostymulacją, dilatory z elektrostymulacją czy nakładki na penisa z elektrostymulacją.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl